Auta ve filmu. V jakých filmech hrají auta hlavní roli?

Přidat na Seznam.cz

Pokud se vám zrovna nechce usedat za volant, proč si nepustit nějaký filmový snímek, v němž by hrála hlavní roli auta? Takových snímků je nespočetné množství, což znamená, že s automobilem můžete trávit každý každičký večer. V případě, že patříte k lidem, kteří nemají ani zdání o tom, v jakých filmech automobily hrají, prozradíme vám to, ať své lenošení netrávíte tím, že hledáte filmy, na které byste se rádi podívali.

Filmy o automobilech by měl vidět doslova každý automobilový nadšenec, o tom není pochyb. V případě, že k takovým automobilovým nadšencům patříte, prozradíme vám několik snímůk, kde vozy hrají hlavní roli. Už jste je viděli všechny nebo se ke zhlédnutí některého z uvedených snímků teprve chystáte?


Grand Prix

Pokud jste milovníkem závodění a baví vás sledovat, jak se automobily na dráze předhání, doporučujeme se podívat na snímek Grand Prix, což je filmový snímek plný záběrů ze závodění. Samozřejmě je ve filmu i poutavý děj, který je sice plný klišé, ale tak už to ve filmech s auty často bývá.

Auta

I animovaný snímek Auta je geniální, a to hlavně v tom, že nabízí nahlédnout do automobilového světa i malým dětem. I když nelze brát zdejší auta příliš vážně, tedy co se vzhledu týče, pravdou je, že je v této animované pohádce pěkný kus automobilové historie a i dospělí se rozhodně mohou z animovaného filmu lecčemu přiučit. Animovaný snímek je totiž připomínkou cesty Route 66 a její zašlé slávy hned poté, co ji nahradily dálnice.

Rychle a zběsile

Kdo by neznal filmovou, dalo by se říct, ságu Rychle a zběsile, kdy si hlavní roli střihli ti nejznámější a nejoblíbenější herci filmového plátna. V současné době je Rychle a zběsile série filmů, na které se vyplatí dívat se neustále dokola. Jsou plné akce a napětí, což diváci milují.

Autor: Martin L.

#kvíz Vyhodnocení |

👌 Skvěle! Všechny odpovědi máte správně.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.