Auta ve filmu. V jakých filmech hrají auta hlavní roli?

Pokud se vám zrovna nechce usedat za volant, proč si nepustit nějaký filmový snímek, v němž by hrála hlavní roli auta? Takových snímků je nespočetné množství, což znamená, že s automobilem můžete trávit každý každičký večer. V případě, že patříte k lidem, kteří nemají ani zdání o tom, v jakých filmech automobily hrají, prozradíme vám to, ať své lenošení netrávíte tím, že hledáte filmy, na které byste se rádi podívali.

Filmy o automobilech by měl vidět doslova každý automobilový nadšenec, o tom není pochyb. V případě, že k takovým automobilovým nadšencům patříte, prozradíme vám několik snímůk, kde vozy hrají hlavní roli. Už jste je viděli všechny nebo se ke zhlédnutí některého z uvedených snímků teprve chystáte?

Grand Prix

Pokud jste milovníkem závodění a baví vás sledovat, jak se automobily na dráze předhání, doporučujeme se podívat na snímek Grand Prix, což je filmový snímek plný záběrů ze závodění. Samozřejmě je ve filmu i poutavý děj, který je sice plný klišé, ale tak už to ve filmech s auty často bývá.

Auta

I animovaný snímek Auta je geniální, a to hlavně v tom, že nabízí nahlédnout do automobilového světa i malým dětem. I když nelze brát zdejší auta příliš vážně, tedy co se vzhledu týče, pravdou je, že je v této animované pohádce pěkný kus automobilové historie a i dospělí se rozhodně mohou z animovaného filmu lecčemu přiučit. Animovaný snímek je totiž připomínkou cesty Route 66 a její zašlé slávy hned poté, co ji nahradily dálnice.

Rychle a zběsile

Kdo by neznal filmovou, dalo by se říct, ságu Rychle a zběsile, kdy si hlavní roli střihli ti nejznámější a nejoblíbenější herci filmového plátna. V současné době je Rychle a zběsile série filmů, na které se vyplatí dívat se neustále dokola. Jsou plné akce a napětí, což diváci milují.

Autor: Martin Liška
ZAVŘÍT