Bentley představuje nový model. Bude zatáčet i zadními koly

Přidat na Seznam.cz

Jednotlivé automobilové značky bychom mohli rozdělit na značky, které si můžeme dovolit, a na značky, které jsou běžným smrtelníkům zcela nedostupné. K prémiovým, spíše nedostupným značkám se řadí taky automobilová značka Bentley vyrábějící skutečně fantastické vozy. I když je automobilka prémiová a i když má neustále se rozrůstající klientelu, přesto si chce udržet svou pozici na trhu i díky novinkám, které na trh vyšle. Jednou takovou novinkou je například nový Flying Spur, který má poprvé zatáčet i zadními koly.

V posledních letech se automobilka předváděla s krapet jinými novinkami. Na trh přišlo zbrusu nové kupé, které neslo název Continental GT. Poté se světu ukázal kabriolet. Nyní na svět přichází klasická limuzína, tedy něco pro milovníky luxusní klasiky.


Novinkou je sedan

Nový vůz, který si prostě říká jen Flying Spur, je sedan, který je oproti svým předchůdcům o něco málo delší, má hlavně delší rozvor náprav. Je navíc elegantnější, nabízí více prostoru na nohy všem vzadu sedícím pasažérům. Uvnitř je to však Bentley, jak ho známe. Středový panel rotuje, nabízí navíc obrazovku, hodiny. V interiéru najdete hodně dřeva a také kvalitní kůže.

Pod kapotou se skrývá motor W12, který má objem šest litrů a točivý moment 900 Nm. Z nuly na sto se dostane za tři a osm desetin sekundy.

Stejně jako u všech moderních vozidel automobilové značky Bentley najdeme i u nového modelu Flying Spur vzduchové odpružení a také pohon všech kol. Co se týče novinek, novinkou je hlavně natáčení zadní nápady, což je jednoznačnou výhodou a zároveň lákadlem nového vozu.

Kdy bude auto k dostání?

Nabízí se otázka, kdy bude novinka z dílny automobilky Bentley venku, respektive kdy bude k dostání. Objednávky na Flying Spur mají, podle dostupných informací, startovat na podzim letošního roku, vozy se pak mají k zákazníkům dostat na začátku roku příštího.

Autor: Martin L.

#kvíz Vyhodnocení |

👌 Skvěle! Všechny odpovědi máte správně.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.