Co všechno obsahuje rekreační vestvaba Rolls-Roycu Cullinan?

Rolls-Royce představil výbavový prvek v podobě rekreačního vybavení pro model Cullinan. Jedná se o elektricky ovládanou zásuvku o objemu 48 litrů, kterou si mohou zákazníci vybavit přesně dle svých potřeb. Nemluvíme zde však jen o barevném provedení a dalších detailech, ale skutečně lze vymyslet cokoliv, co by mělo v zásuvce být a Rolls-Royce to do ní nainstaluje.

Výběr pro ty nejbohatší

Celá zásuvka má svým majitelům nabízet vše, co využívají během svých cest automobilem, na kterých si chtějí i odpočinout. Modul lze vyjmout a klient si může vybrat, jaké bude mít vybavení rozložení.

Asi nejtradičnějším příkladem využití této přihrádky se stane vybavení pro piknik. V případě Cullinanu to ovšem může být skutečně opulentní hostina. Najdeme v něm totiž nože, prkénka i vybavení pro míchání koktejlů, které lze podávat ve skle s monogramem Rolls-Roycu.

foto: Rolls-Royce

Kdo není na hostiny, ale raději si servíruje krásné výhledy, může si přihrádku vybavit dvojicí židlí a stolkem, od kterého mohou kdykoliv pozorovat přírodu okolo sebe. Samozřejmostí je, že k této vestavbě mohou zájemci přidat také sedátko Pursuit Seat v ceně přesahující 200 tisíc korun. To kombinuje kůži, hliník a karbonová vlákna a také se tak akorát vejde do rekreační vestavby.

Nejrůznější přání

Že ale Rolls-Royce dokáže vyjít vstříc jakémukoliv přání dokazuje speciální zakázka pro fotografa Marka Riccioniho. Pro něj automobilka navrhla přihrádku tak, aby se do ní vešel DJI Mavic Mini, Apple iPad Pro, a 16palcový Macbook Pro, spolu se sluchátky pro potlačení okolního hluku a oblečením značky Supreme.

Fantazii se zkrátka meze nekladou a pokud má zákazník dostatečně naditou peněženku, může s automobilkou vymyslet nejrůznější zajímavosti. A čím byste si vybavili přihrádku vašeho Cullinani vy?

foto: Rolls-Royce

Zdroje: Rolls-Royce

Autor: Jan Černý
ZAVŘÍT