Desert Storm Trophy Truck aneb intergalaktická brutální hračka do pouště a písečných dun

Ve Spojených státech nebo například v Emirátech je blbnutí v dunách prakticky na denním pořádku. Všichni mají doma buggy nebo SUV, s nimiž se vydávají závodit na nekonečné pouštní planiny. Tento druh zábavy má něco do sebe, ale proč jej neposunout ještě dál? Desert Storm Trophy Truck je už od pohledu naprosto brutální koncept, který z vás hned na první duně vytřese duši!

Jak Desert Storm Trophy Truck vypadá?

Už z názvu vám musí být jasné, že nejde o žádný rodinným kombík, se kterým byste v klidu dovezli děti do školy. Desert Storm Trophy Truck je pravděpodobně to nejbrutálnější vozidlo, jaké jste mohli ve svém životě spatřit. Kombinuje v sobě vzhled Lamborghini Countach s Batmobilem, což je vskutku nevídaná kombinace. Desert Truck ale stojí za každou korunu, protože přeci každý chce mít doma hračku, s níž si může svobodně užívat v poušti a dunách.

Před pískem vás nic nechrání!

Při pohledu na Truck si asi budete říkat, že se někdo zbláznil. Vypadá totiž jako Jeep upravený do postapokalyptického života. Neexistují u něj žádná okna, kliky dveří, a na klimatizaci můžete rovnou zapomenout. U Desert Truck je nejdůležitější výkon a požitek z jízdy. Tomu je přizpůsobena i karoserie, která je velice lehká, a navíc je posazena na tlumičích s obrovským zdvihem. Do mezery mezi kolo a blatník se klidně vejde i meloun!

Na cestě už vás nic nezastaví

Terénní kola s hlubokým dezénem vám poskytují vynikající trakci i v jemném a hlubokém písku. Tím pádem nabudete dojmu, že se v Desert Trucku nezastavíte před ničím. Klidně přejedete několikametrové duny, lesní cesty nebo i hordy zombíků. Auto sice stále existuje pouze jako koncept, ale určitě by se našlo mnoho bohatých kupců, kteří by si Desert Storm Truck velice rádi pořídili.

Závodění v poušti a dunách je možná to nejlepší, co můžete zažít. Desert Truck vám to umožní, protože je naprosto brutální. Nenajdete v něm žádné zbytečnosti, takže se můžete plně soustředit na jízdu.

Schválně, kdo z vás by se chtěl projet?

Autor: Martin Liška
zavřít reklamu