Jak z Felicie vytvořit bourák z filmu Rychle a zběsile?

K tuningu přistupují majitelé vozidel, kteří nechtějí mít auto stejné, jako má soused. Někteří vylepší jen pár detailů, jiní zatouží po fantastickém bouráku, jaký měli třeba hlavní herci ve filmovém snímku Rychle a zběsile. Filmový snímek plný akce, napětí a rychlých automobilů určitě nemusíme dlouze představovat, každý tuto sérii filmů jistě zná. Málokdo však ví, že i automobil, jakým je Škoda Felicie, lze upravit tak, aby vypadal skutečně jako kára z Rychle a zběsile. Nevěříte?

Po pořádném vozidle touží jednoznačně každý. Lidé chtějí mít automobil, který se ani trochu nepodobá těm, jež přejíždí a míjí na silničních komunikacích. Pokud chcete vlastnit automobil, který se byť jen trochu podobá nějaké káře z Rychle a zběsile, poradíme vám, co takový vůz musí mít a co nesmí postrádat. Zkusíte i z vaší Felicie vytvořit vůz, za kterým by se lidé otáčeli nejen kvůli vzhledu, ale hlavně kvůli zvuku, jaký bude vydávat?

Ať je auto slyšet

Nejdříve se musíte zaměřit na to, že auto po šlápnutí na plyn musí být slyšet. Vždyť i vozy z Rychle a zběsile šly hlavně slyšet! Takového efektu lze docílit rychle a levně, tvrdí nejeden tuningář. Stačí, když se do výfuku udělá díra. Za zvukem, který auto najednou vydá, se otočí opravdu každý. Čím více děr ve výfuku bude, tím lepší to bude zvuk.

Ať má kára křídlo

Aby i Felicie vypadala jako z filmu Rychle a zběsile, musí mít křídlo. To je zkrátka to, co dělá auto jedinečným a sportovním. Buď si můžete takové křídlo koupit a nechat si ho namontovat u odborníků, nebo si vyrobte třeba křídlo z bakelitu, které jen přilepíte vteřinovým lepidlem na kufr auta. I tak to lze!

Ať se za autem otočí i na parkovišti

Lidé se však za vozidlem musí otočit i ve chvíli, kdy bude jen stát na parkovišti. Proto ho polepte samolepkami, které se vám líbí!

Autor: Karel Mareš
Tagy: ,
ZAVŘÍT