Jaký tuning je u řidičů nejoblíbenější?

Přidat na Seznam.cz

Když majitel vozu nechce, aby jeho vozidlo bylo stejné jako jiné vozy na silniční komunikaci, tak se zkrátka vrhne do tuningu vozidla. Takový tuning neboli také vylepšení (a v mnoha případech také zhoršení) je záležitost, která může automobilu buď uškodit, nebo přilepšit. Díky některému tuningu je automobil rychlejší, jiný tuning je však důvodem, proč neprojde váš automobil kontrolou na STK. Když tuing, tak tedy jedině jen bezpečný a takový, který automobil udrží ve spolehlivém stavu čili ho nezhorší.

Tuning je však v poslední době velice oblíbený. Majitelé vozidel zkrátka chtějí mít inovativní stroj, který bude zcela jiný než automibly běžně jezdící na silniční komunikaci. Jelikož je tuning dnes takový hit, pojďme si říct, jaký tuning je u řidičů a majitelů vozidel jednoznačně nejoblíbenější.


Drahá, velká kola

Velice oblíbeným tuningem je montáž nových kol, která jsou však daleko větší než ta původní. Stejně tak jsou mnohdy dražší než celý automobil se vším všudy. Pravdou ale je, že kola nemohou být příliš velká. Pokud příliš velká jsou, je tuning na škodu. Příliš velká kola by byla důvodem, proč by vozidlo neprošlo kontrolou na STK.

Velké výfuky, kterých je mnoho

Stejně tak atraktivním tuningem jsou výfuky, které se buď zcela změní, nebo se zvětší. Taky jich mívají majitelé vozidel na autě i několik. Někdy se k sobě svaří i několik trubek a rour k sobě, takových výfuků je na autě i pět. Opět však pozor na tento tuning, taktéž by se vám nemusel vyplatit.

Křídlo přes celé auto

Poměrně neškodným tuningem je křídlo, které je doslova přes celé auto. Takové křídlo si představí pravděpodobně každý jako první ve chvíli, kdy se vysloví slovo „tuning“. I když je tuning považován za neškodný, přistupujte k němu opět trochu opatrněji. Přece jen je to netestovaný doplněk vozidla, který si najednou přimontujete na svého čtyřkolého mazlíčka.

Autor: Martin L.

#kvíz Vyhodnocení |

👌 Skvěle! Všechny odpovědi máte správně.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.