Kanadská Kia má velmi vtipně vyřešenou stránku hlášení chyb na svém webu

Pokud jste někdy něco hledali na internetu, určitě na vás alespoň jednou vyskočila stránka s nápisem 404 page-not-found, která informuje o tom, že vámi hledaná stránka prostě nebylo nalezena. Ve většině případů tuto stránku velmi rychle vypnete a jdete o dům dál. Ovšem v případě webových stránek kanadské Kii budete chtít zůstat a dost možná skutečně dlouho.

Zábavná 404

Kdo zná vtipnou hledací hříčku Hledá se Waldo, tomu se určitě bude zamlouvat i způsob, jakým Kia potěšila všechny své návštěvníky stránek, kterým se hledání úplně nezdařilo. Místo klasického erroru totiž vyskočí jeden ze tří pestrobarevných světů, ve kterých je vašim úkolem nalézt model Kii, konkrétně Kiu Soul.

Nejlepší na tom všem je, že pokud se podíváte na obrázky pořádně, zjistíte, že je zde obrovské množství vtipných detailů. Tak například ve světě plném mimozemšťanů můžete zjistiti, že se mimozemšťané učí dělat kruhy v obilí úplně stejným způsobem, jako to dělají lidé na zemi.

Foto: Kia (snímek stránky)

Najdete všechny detaily?

Ve světě oceánu je spoustu věcí pod i nad hladinou. Dokážete mimo vozu najít například Tritona? A co třeba plavčíky v podobě kanadské jízdní policie? A nebo chudáka, který používá dýchací masku jako toaletu. Ve světě plném sněhu je například Santa Clausovi udělována pokuta, a na chudáky, kteří si zkoušejí velký skokanský můstek zase číhá smrt. Zajímavý je také sebevražedný sněhulák.

Foto: Kia (snímek stránky)

Navíc všechny obrazy mají i několik společných prvků. Mezi ně patří například hokej či hory, ostatně bavíme se o kanadských stránkách. Víc ale prozrazovat nebudeme, stejně jako polohu modelů od Kii, které jsou skutečně na všech třech obrázcích. Jejich hledání asi bude o něco jednodušší, než hledání malého kluka v pruhovaném svetru, nicméně i tak je to někdy oříšek. Teď už vás ale nebudeme zdržovat, kochejte se touto nadílkou od Kii sami v plné parádě.

Zdroje: Kia

Autor: Jan Černý
ZAVŘÍT