Kancelář s rohovým stolem, i to může nabídnout automobil

Koronavirus řádí a mnohé opět uzavře v jejich domovech, což znamená opětovné nastolení homeofficů. V případě upraveného Sprinteru si však můžete dávat velmi kvalitní homeoffice a přitom být stále na cestách.

Práce na cestách

Speciální úpravu tohoto Mercedesu má na starosti společnost Inkas, která se až doposud zaměřovala především na obrněná vozidla a zabezpečení vozů. Její nejnovější produkt však neodolává kulkám ani granátům, ale je spíše stavěna na to, aby se z ní mohly uzavírat velké obchody. Jedná se totiž o luxusní mobilní kancelář.

Foto: Inkas

Vnitřní prostor Sprinteru je skutečně bohatý, což společnosti maximálně rozvázalo ruce a umožnilo jí dostat do něj všechno možní. Kabina je určena pro transport pěti osob. Najdeme v ní stůl ve tvaru písmene L a čtyři nastavitelná sedadla. Zároveň jsou zde dva smart televizory o rozměru 45 palců, které jsou vybaveny bezdrátovým připojením a množstvím portů, což umožňuje vytvořit dokonalé prostředí například pro obchodní meeting. Zároveň zde najdeme interkom pro rychlou komunikaci mezi řidičem a cestujícím.

Luxusní do posledního detailu.

Mimo luxusní výbavy jsou zde použity také luxusní materiály. Sedadla jsou potažena nejjemnější kůží, k dispozici jsou opěrky nohou, sedadla mají masážní funkce, samozřejmostí je bohatý prostor nad hlavou. Dále zde najdeme ledničku a řadu zábavních systémů. Navíc lze vše uspořádat přesně dle potřeb zákazníka.

Foto: Inkas

Tzv. Inkas VIP Mobile Office bude nabízen také s možností doinstalace některých ochranných prvků jako je neprůstřelné pancéřování, možnost CCTV sledovacích kamer okolo vozu, velitelské a řídící centrum, filtrační systémy, systém rušičky signálu a další. Ceny společnost samozřejmě neuvádí, je ovšem jasné, že takovýto luxus nebude vůbec levnou záležitostí.

Zdroj: Inkas

Autor: Jan Černý
ZAVŘÍT