Nová Mise pro Flyingu Spur

Bentley nadobro pohřbilo svůj model Mulsane, což znamená nejen ztrátu velké V8 o objemu 6,75 litru, ale také výpadek v modelové paletě, který je nutné nahradit jiným modelem. Nově se nabízí Flying Spur, který získává novou možnost konfigurace zadních sedadel ve jménu většího luxusu.

Trochu jiný Mulsane

Hyperluxusním limuzínám se v poslední době nedaří tolik jako dříve, na čemž nese určitou část viny i stále se rozmáhající segment SUV vozů. Tento vývoj nadobro pohřbil i model Mulsane od Bentley, které nyní na jeho misi vysílá sesterský Flying Spur. Ten tak musí zahodit své drahé, ale sportovně laděné tenisky a obout se do lakýrek z krokodýlí kůže.

Foto: Bentley

Majitelé Flying Spuru a majitelé modelu Mulsane se od sebe totiž dost zásadně liší. Oba si sice potrpí na luxus, ovšem zatímco ti vlastnící Flying Spur tento luxus rádi kombinují s rychlostí a adrenalinem. Majitel modelu Mulsane pak raději dává přednost opulenci a pohodlí.

Ve jménu pohodlí

Proto bylo Flying spuru nutné trochu pomoci a dostat ho do formy podobné té, kterou měl Muslane. Páni z Crewe proto dali hlavy dohromady a výsledkem je nová konfigurace modelu Flying Spur, která by měla vůz více přibližovat opulentním choutkám.

Čtěte také: Nová Bentayga chce být super luxusním vozem. Dostane i vyhřívané ostřikovače.

Majitelé Mulsane byli vždy zvyklí, že zadní sedadla od sebe oddělovala multifunkční opěrka, do které se vešel popelníček i vychlazen šampaňské. Bohužel v případě Flying Spuru nebyla tato možnost k dispozici, což se nyní mění.

Foto: Bentley

Nově lze nakonfigurovat čtyřmístnou verzi s vyhřívanou středovou konzolí i v zadní části, která nabízí USB porty, 12V zásuvku a také dva držáky na pití. Navíc byla upravena i nabídka předních sedadel, které jsou nyní dodávány s elektricky ovládanými zadnímu pultíky, které přinášejí trochu toho nového luxusu do světa již tak vysokého luxus.

Autor: Jan Černý
ZAVŘÍT