Unikátní Porsche 911 na prodej a za velmi dobrou cenu

Cena, za kterou se bude prodávat toto unikátních Porsche zřejmě nebude příliš vysoká. A není se čemu divit. Ten, kdo si jej zakoupí totiž obdrží ohořelý vrak, se kterým příliš mnoho adrenalinu bez notné dávky péče nezažijete.

Nepěkný pohled na pěkný vůz

Vysoké teploty, extrémně hořlavé látky a citlivá technika. Není divu, že se občas vozy zahalí do hustého dýmu a plamenů, zejména pokud dojde k havárii. Ovšem v případě jedinečného Porsche 911 upraveného společností Singer, se jednalo o nešťastnou náhodu, za kterou přímo Porsche nemohlo.

Signer Vehicle Design je po celém světě známá tím, že předpracovává modely Porsche 911 naprosto ohromujícím způsobem, do posledního detailu a s neuvěřitelným řemeslným zpracováním.

Foto: Copart

Proto je trochu smutné, že se jeden takový skvost nyní objevil na Copartu, tedy online tržišti s poničenými vozidly. Osud tohoto vozu se zpečetil v momentě, kdy rezidenci jeho majitele zachvátil požár. Ten byl natolik rozsáhlý, že zničil hned několik vozidel zaparkovaných v garáži, včetně tohoto nebohého Porsche.

Zničeno bylo v podstatě vše

Jak silný požár musel být prozradí jediný pohled na vůz. Karoserie je v podstatě celá pryč a vozu zbyla jen obnažená kostra. Zbytky uhlíkového vlákna visí na voze jako kusy popálené kůže, což je nejlépe vidět v zadní části vozu, kde také motor.

Foto: Copart

Interiér nedopadl o moc lépe. Zmizelo čalounění, chybí volant i budíky a vše co může být poškozené, poškozené je. Ten, kdo si tento vůz koupí bude buď absolutní blázen, nebo někdo, kdo má zkušenosti s rozsáhlými renovacemi.

Za kolik je vůz momentálně nabízen není jasné. Co je ovšem jasné zcela je fakt, že odhadovaná cena vozu bude o poznání nižší, než částka 628 tisíc dolarů, za kterou se prodávají některé nové kousky od Singra.

Zdroj: Copart

Autor: Jan Černý
zavřít reklamu