Zapomeňte na šedou. Aston Martin přichází se svou pastelovou edicí

Podobně jako běžní lidé před létem vybavují svůj šatník barevným oblečením, které hraje pastelovými tóny, někteří se na léto připravují nákupem nového vozu, jako je třeba Aston Martin. Právě pro ně si britská automobilka nyní připravila specialitku v podobě pastelových Astonů.

Vybere si každý milovník barev

Speciální edice barevných modelů není nabízena nikde jinde než na Newport Beach. Pokud byste tedy takovýto Aston na Míru chtěli, musíte si udělat výlet do místní prodejny Aston. Vybírat si zde můžete z pěti jedinečných pastelově barevných modelů.

Tím první je model Vantage Coupe lakovaný v pastelově fialové barvě. O jeho pohon se stará V8 a nabízen by měl být po velice omezenou dobu. Pokud tato karosářská verze Vantage není tím automobilem, který by odpovídal vašim potřebám, pak Aston Martin New Port Beach nabízí také Vantage kabriolet. V jedinečném odstínu Cardamon Violet. I ten má ve svých útrobách V8 a je dokonalým automobilem, ve kterém po místní Pacific Coast Highway vyrazit směr některá z pláží.

foto: Aston Martin

Není to ale jen o nízkých vozech. Dealer má v nabídce také SUV DBX v barevném provedení Vibrant Coral. Zajímavý odstín růžové je zcela jistě originálním způsobem, jak nechat svůj vůz vyniknou v záplavě ostatních SUV modelů.

DB samozřejmě nechybí

A v neposlední řadě tu je také speciální DB11, taktéž poháněné motorem V8, vyvedené v tyrkysovém barevném provedení Butterfly Teal. Ten doplňuje i jeho verze bez střechy v barvě Clear Water, která je skutečně blankytně modrou připomínkou té nejčistší karibské vody.

Zkrátka a dobře, na léto je skutečně z čeho vybírat. Navíc, šedých Astonů jezdí po světě až příliš, a proto je občas dobré vrhnout do této šedi trochu toho světla a barev.

foto: Aston Martin

Zdroj: Aston Martin

Autor: Jan Černý
ZAVŘÍT