Na jaké automobilové novinky se ještě letos můžeme těšit?

Přidat na Seznam.cz

Letošní rok je doslova nabitý automobilovými novinkami. Zatímco některé už byly s velkou slávou odhaleny, jiné na sebe ještě nechávají čekat. Odborníci na automobilový svět jsou toho názoru, že letošní rok je, co se týče automobilových novinek, mimořádně pestrý. Nových nejrůznějších přírůstků se očekává opravdu mnoho, navíc jeden vůz má být lepší než druhý.

Pokud sledujete svět automobilů, moc dobře víte, že některé novinky už byly odhaleny. Máme na mysli například nejnovější počin mladoboleslavské automobilky Škoda Auto, která už dlouhou dobu spadá pod obrovský automobilový koncern Volkswagen. Tato pýcha Česka se v nedávné době ukázala světu s novým kompaktním hatchbackem Scala, o němž jste se mohli dozvědět třeba ze sociální sítě Instagram (řada českých influencerů byla přímo na odhalování tohoto modelu). Touto novinkou to však samozřejmě neskončilo.


Novinky si připravila i automobilka Audi

Ani další automobilová značka spadající do koncernu Volkswagen nebude letos bez novinek. Automobilka Audi vyznačující se čtyřmi kruhy chystá novinky v podobě osmé generace Golfu, která je pravděpodobně tou nejočekávanější novinkou letošního roku. Také se však můžeme těšit na zbrusu nové sportovní SUV T-Roc R nebo na model Neo, což je model, respektive elektromobil, který má odstartovat zcela novou úru elektrifikace automobilky Audi. Na světlo světa má vyjít i nová generace Seatu Leon.

Novinky chystá i Opel či další automobilové značky

I Opel nezůstává s novinkami pozadu. Pro letošní rok připravil novou Corsu nebo třeba Grandland X, který má mít plug-in hybridní pohon. Další novinky chystá i automobilová značka Renault, která dostala nedávno nabídku stát se součástí koncernu Fiat-Chrysler. Renault pilně pracuje na novém modelu Captur či na Clio.

Letos se má představit i zbrusu nová Honda, která má být elektromobilem s retro designem a kulatými světlomety.

Autor: Martin L.

#kvíz Vyhodnocení |

👌 Skvěle! Všechny odpovědi máte správně.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.