Nadšenec upravil své auto podle filmu Tron. Stačily mu k tomu pouze reflexní vinylové pásky

Určitě se mezi vámi nachází mnoho automobilových nadšenců, kteří si mile rádi upravují svá obyčejná auta. Prakticky všichni z nich si myslí, že je právě jejich plechový miláček tím nejlepším a nejhezčím na světě.

Bohužel úpravy aut nepatří mezi snadné, ani levné koníčky. Většinou se jedná o časově náročnou práci, protože i ta nejmenší úprava vás bude stát několik hodin dřiny.

Druhým faktorem jsou peníze. Výraznější úpravy vás bez větších problémů budou stát několik desítek i stovek tisíc korun, což rozhodně nejsou zanedbatelné částky. Máte přebytečné peníze a chcete si své auto upravit? Nechte se inspirovat tímto chlapíkem, který si svoji Toyotu upravil podle světoznámého filmu Tron. Stačilo vzít jeden levný materiál a použít fantazii, díky čemuž vznikl zcela jedinečný design. Pojďme se upravené Toyotě GT86 podívat na zoubek.

Hlavní roli hraje reflexní páska!

Neznámý úpravce vzal svoji Toyotu GT86 z roku 2014, kterou se rozhodl jedinečným způsobem upravit. Co k tomu potřeboval? Pouze reflexní pásku! Tu můžete pořídit prakticky v každém železářství. Obvykle se používá pro označení plotových sloupků, poštovních schránek a dalších předmětů s ohledem na bezpečnost. Nikdo vám ale nemůže zakázat jejich použití na auto.

Všem nám je jasné, že auta polepená reflexními páskami nepotkáváme na silnicích každý den. Buďme upřímní, je to nejenom neobvyklé, ale také dost ošklivé. Jakmile své auto tímto způsobem vylepšíte, jste nadosmrti odsouzeni k ježdění pouze ve tmě. A kde vzal tento chlápek inspiraci? Bezpochyby miluje film Tron, kde hrají tenké svítivé pásky dost důležitou roli.

Na denním světle vypadá nalepená reflexní páska na černé Toyotě GT86 opravdu divně. Jakmile ale slunce zapadne, nastane magický třesk! Auto opravdu vypadá, jako kdyby právě vyjelo z filmu Tron. Chtěli byste se takovým autem projet? My rozhodně ano!

Je tato úprava legální?

Mnoho lidí se neznámého úpravce ptá, zda je tato úprava v souladu se zákonem. Sám hrdě říká, že žádné problémy s policí dosud neměl. Na druhou stranu bude takto polepená Toyota v noci působit jako svítící terč. Jakmile takové auto uvidíte, budete se muset chtě nechtě otočit a podívat se na tu krásu o několik vteřin déle. Je ovšem otázkou, zda by reflexní pásky na autě mohly být skutečnou bezpečnostní hrozbou.

Reflexní pásky se nehodí na každé auto!

Sportovní linie Toyoty GT86 jsou pro aplikaci reflexních pásek naprosto ideální. Abyste dosáhli nejlepšího možného vzhledu přesně podle filmu Tron, budete potřebovat auto s agresivními, ostře řezanými hranami. Například na Fabii nebo Golfu nebudou reflexní pásky vypadat tak dobře. Zvýrazňují agresivní linie a auto ve tmě vypadá naprosto brilantně. Za vozem futuristického vzhledu se každý z vás rád otočí, co myslíte?

autor: Swagpac_Shakur
autor: Swagpac_Shakur
autor: Swagpac_Shakur

Máte doma sportovní auto, které chcete jedinečným způsobem upravit? Zkuste nalepení reflexních pásků! Nezapomeňte však, že potom budete moci jezdit pouze za tmy, protože ve dne budete za blbce.

Autor: Martin Liška
zavřít reklamu