Víte, který automobil si můžete pořídit za cenu obyčejného rande?

Valentýn máme za sebou, což ale neznamená, že byste svou drahou polovičku nemohli pozvat na další rande. Jak všichni dobře víte, každé rande stojí peníze. Nemáme však v úmyslu odrazovat vás od hledání spřízněné duše. Spíše vám chceme ukázat, co za podobné peníze seženete. Na pravou míru musíte také uvést, že se bude jednat spíše o luxusní rande s hezkým dárkem. Jaké auto si za stejnou cenu můžete pořídit?

Ford Focus

Zapátráte-li na internetovém trhu aut, naleznete jeden Ford Focus z roku 2002 po třech majitelích a nájezdem téměř 200 tisíc kilometrů. Za cenu pouhých 24 000 korun českých sice nedostanete nablýskaný sporťák, ale pro začínajícího řidiče to bude naprosto dostačující. Získáte tak dvoulitrový motor a pětistupňový manuál v jedné z nejlepších generací Focusu.

Alfa Romeo 147 nebo 156 Twin Spark

Italský styl s perfektním motorem a jedinečným zvukem. Ano i tuto kombinaci můžete získat za cenu jednoho luxusního rande, a to v podobě Alfy Romeo. Samozřejmě očekávejte naprosto mizerný technický stav, příšerně vysoký nájezd, ale také rapidně nízkou cenu. Ta se pohybuje okolo 22 500 korun českých. Na driftování a frajeření je to super auto, nemyslíte?

Mazda MX-5

Naprostá legenda sportovních kabrioletů může být vaše za cenu pouhých 27 000 korun českých, což je doslova za hubičku. Není nic lepšího, než se v létě prohánět po krásných silnicích s větrem ve vlasech. Motor 1,8 litru v kombinaci s manuální převodovkou vám zaručeně vykouzlí úsměv na rtech. Za cenu jednoho luxusního rande tak získáte opravdu jedinečný kabriolet, po kterém touží spousta automobilových nadšenců.

Jestliže se nechcete zaobírat dárky pro drahou polovičku a chcete spíše našetřit na nové auto, můžete si vybrat z našich třech zajímavých tipů. Dobře si to ale rozmyslete, protože tohle vám vaše přítelkyně nikdy neodpustí.

Autor: Lenka Svobodová
zavřít reklamu