Za auto nemusíte platit majlant. Víme, jaká auta se řadí k nejlevnějším

Přidat na Seznam.cz

Neustále se hovoří o tom, že automobily jsou drahou záležitostí, jenže ono to není úplně pravda. Automobily nejsou drahou záležitostí, pokud budete investovat do vozů, jež se řadí k těm nejlevnějším vůbec. Že nevíte, jaká auta se řadí k nejlevnějším? Prozradíme!

Když si chcete koupit auto, nemusíte si na něj šetřit miliony. I s omezeným rozpočtem si můžete koupit hezký vůz, který bude nový, nebude ojetý a u něhož budete prvním majitelem. Vybrali jsme vozy, které si lze koupit v novém stavu pod čtvrt milionu.

O čtvrt milionu korun se říká, že je to suma, kterou jsou ještě lidé ochotni zaplatit za automobil. Je však pravdou, že čím méně za automobil zaplatí, tím samozřejmě lépe. Čtvrt milionu korun jsme tedy stanovili jakýmsi stropem a vybrali jsme automobilky, které nabízí vozy v novém stavu pod tuto stanovenou hranici. Nové auto si opravdu lz ekoupit za nízkou cenu bez leasingu nebo půjčky, jen to chce vědět, jaké vozy se za „pakatel“ prodávají.


Citroen C1, C3

Kolem dvou set tisíc korun – tolik stojí vozy Citroen C1 a také C3. Malinký Citroen C1 má doslova muší váhu a litrový motor schovaný pod kapotou, větší je pak Citroen C3, kterému se pod kapotou skrývá zhruba osmdesát koní. Pro řízení ve městě je tento automobil jako dělaný. Ideální je také pro ženy, které si v řízení zrovna dvakrát nevěří.

Fiat Panda, Punto

K dalším poměrně levným automobilům, které koupíte v novém stavu pod dvě stě tisíc korun, patří také Fiat Punto a Fiat Panda. Stejně jako Pandu, tak i Fiat Punto koupíte opět kolem dvou set tisíc korun. Větší Punto bude logicky dražší, rozdíl však nebude více než deseti tisíc korun.

Hyundai i10

Dalším cenově dostupným vozidlem je také Hyundai i10, které vyjde na hraničních čtvrt milionu korun. Je to totiž velice atraktivní auto, které je kvalitní a spolehlivé.

Autor: Martin L.

#kvíz Vyhodnocení |

👌 Skvěle! Všechny odpovědi máte správně.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.