Koupil rozstřelený Golf a nemohl uvěřit tomu, co našel uvnitř

Pokud si koupíte ojetý vůz, často v něm můžete narazit na překvapení. Někdy je toto překvapení dost nepříjemné, někdy zcela naopak. Ovšem to co, naše nový majitel ojetého Volkswagenu Golf GTI je více než matoucí.

Perfektní Golfík

YouTube kanál BackYardBoyz se specializuje na nákupy ojetých vozidel, které pak dávají do kupy a za lepší peníz je prodávají novým majitelům. Do hledáčku těchto chlapco se dostal také Volkswagen Golf R z roku 2016, která vypadal celkem bez problému až na fakt, že jeho levá zadní část byla nejspíše trefena jiným vozem. Karoserie zadního boku chybí a vůbec nejhůře je na tom levé zadní kolo, které je očividně vylomené.

Je jasné, že oprava nebude nic levného, ale tito mladíci mají přesně s tímto typem práce zkušenosti, takže vycítili, že by mohl být Golf tou správnou koupit. Po nákupu vozu jim byl černý sportovně laděný hatchback složený na dvorek a začala jeho vzevrubná prohlídka. Díky ní zjistily, že je automobil v relativně dobré stavu, nebyly ani aktivované airbagy a až na onu zadní část je vůz v podstatě bez problému.

400 koní

Ještě větší překvapení však přišlo, když zjistili, co že se to vlastně povaluje uvnitř vozu. Původně to vypadalo, jako by sem majitelem naházel poškozené části vozu, jenže postupně začalo být jasné, že žádný z dílů poškozen není.

Nepřehlédněte: Když Ferrari sjede ze silnice a vydá se do australské buše.

Mimo jednotlivých součástek, které byly určené jako bodykit na vůz, zde bylo také zcela nové kolo od BBS, a v podstatě téměř všechny součástky, které byly potřeba na opravu, takže zcela minimální náklady. Další překvapení přišlo po otevření kapoty, kde se nachází silně potuněný motor, který dává výkon podstatně vyšší, než sériových 292 koní. S provedenými upgrady by to mohlo být dokonce až 400 koňských sil. A to je nákup, který se prostě vyplatit.

Autor: Jan Černý
zavřít reklamu