Nevíte, kde sehnat cenově dostupnou dodávku? My ano!

Dodávka je vskutku všestranné užitkové vozidlo. Využijete ji při přepravě zboží i osob. Dobrou zprávou je, že si nemusíte pořizovat hned novou, v mnoha případech vám postačí ta cenově dostupnější z druhé ruky. A pokud ji využijete jen nárazově, můžete si ji jednoduše pronajmout.

AP Auto Praha
AP Auto Praha

Na prodej a pronájem dodávek a jiných užitkových vozů se specializuje například společnost AP AUTO Praha. Na ploše přesahující 15 tisíc m² v Praze 9 Kyjích u křižovatky ulic Českobrodská a Broumarská naproti Pragolaktosu a Coca Cole je k zákazníkům k dispozici vůbec největší výběr použitých dodávek v Čechách. V současné době jich tam parkuje okolo čtyř set.

Cenově dostupné užitkové vozy

Proč koupit dodávku od AP AUTO Praha? Hned z několika důvodů. Tím prvním jsou rozumné ceny. Devítimístný Ford Tranzit z roku 2014 a se třemi sty tisíci najetými kilometry tu je k mání za necelých tři sta tisíc korun. Menší Citroen Jumpy z téhož roku tu pořídíte za polovinu. Platba je možná hotově, přes protiúčet, popřípadě prostřednictvím rychle sjednaného leasingu či úvěru. Ten navíc může být až sedmiletý, díky čemuž vás nebudou zatěžovat vysoké splátky.

Perfektní technický stav

Další výhodou, proč užitkový vůz koupit právě v AP AUTO Praha je, že firma za všechny své vozy, které má nabídce, ručí. Garantuje jejich původ i technický stav. Všechna nabízená vozidla jsou po všech stránkách prověřená.

AP Auto Praha
AP Auto Praha

Máte dodávku k prodeji? Nabídněte ji!

Firma však rovněž nabízí individuální dovozy ze zahraničí dle potřeb zákazníka. Rádi byste dodávku z Německa? Žádný problém. AP Auto zařídí vše potřebné a automobil vám doveze. Dodávky ale rovněž vykupuje. Máte-li proto na zahradě dodávku, kterou již nevyužíváte, firma ji od vás odkoupí. Platba se v tomto případě uskutečňuje hned a v hotovosti. Více informací hledejte na odkazu dodávky na prodej.

Autor: redakce CarsMag.cz
zavřít reklamu