Oslavte 30 let automobilky Kia na české trhu s Kia Ceed EDICE 30!

Při výběru nového auta vždy balancujeme na pomezí celé řady kritérií. Pokud však sháníte bezpečný a úsporný rodinný automobil, rozhodně si nenechte ujít starou klasiku v novém výročním kabátu – Kia Ceed Edice 30. Tato edice vznikla jako oslava této korejské automobilky k 30 letům na českém trhu. Co toto vozidlo dokáže?

Bezpečnost je hlavní

Auto Jeremiášová

Naše rodina je to nejdůležitější, co na celém světě máme. Nebudeme si nic nalhávat – jízda po silnicích zkrátka představuje určité riziko. Sice jej vždy můžete snížit s pomocí inteligentní jízdy, ale nikdy nemůžete mít oči všude. 

A přesně proto se staronová Kia Ceed Edice 30 zaměřuje hlavně na bezpečnost posádky. Dočkáte se tak například systému sledování únavy řidiče, aktivního systému pro jízdu v pruzích (i asistenta následování v jízdním pruhu), autonomního nouzového brzdění s detekcí okolních podmínek, adaptivního tempomatu, systémem sledování mrtvého úhlu a dalšími moderními pomocníky.

Dostatečné rozměry pro celou rodinu

Auto Jeremiášová

Jak jsme už u automobilů Kia Ceed zvyklí, jsou vhodné hlavně pro rodiny. Tomu přirozeně musí odpovídat i samotné rozměry, které činí 1 800 mm na šířku / 1 447 mm na výšku / 4 325 mm na délku (oproti starším verzím je to nárůst o 15 mm). Kapacita zavazadlového prostoru je přesně 395 litrů, takže snadno pojme nákup, vybavení na výlet i další potřeby.

Ještě před koupí byste si určitě měli auto projet. Přece jen musíte zjistit, zdali vám bude vyhovovat. Přece jen se bavíme o vozu, který vám vydrží sloužit dlouhá léta. Koukněte se například na webové stránky populárních pražských prodejců Auto Jeremiášova. Ti nabízí novou Kiu Ceed za bezkonkurenční cenu (od 414 980 Kč).

Na jejich stránkách si přečtete veškeré důležité informace, prohlédnete si dostupnou výbavu a budete si moci domluvit testovací jízdu.

Autor: redakce CarsMag.cz
zavřít reklamu