Rusko: Šílená Škoda s návěsem místo zadních kol

Když píchnete kolo, většinou stačí sáhnout pro rezervu a kolo vyměnit. Když kolo rovnou ztratíte, je nejlepší automobil odvézt do servisu a vše nechat opravit. Co se ale muselo stát majiteli vozu z následujícího videa, to muselo výt velmi zajímavé.

Když nemáte kola, tak tam dejte návěs

Jak si jinak vysvětlit jeho rozhodnutí umístit místo zadní nápravy část podvozku z přívěsu. Video, na kterém je šílená jízda zachycená má údajně pocházet z Ruska a bylo natočeno jen před pár dny. Ruskému prostředí napovídá i ruština, která je z videa slyšet. Jenže by ani možná slova potřeba nebyla, protože to, co je na 11 sekundovém videu k vidění je vážné něco, co mohlo vzniknout jen v Rusku.

Škodovka doslova visí na přívěsu s jednou nápravou, který se používá k tažení vozidel, pokud není k dispozici klasický čtyřkolový. Na něm je bílý Rapid, který rozhodně není v té nejlepší formě. Její levá zadní část měla očividně nepříjemné chvíle, což odneslo také levé zadní kolo.

Jak se to vůbec mohlo stát?

To se nejspíše stalo nepohyblivým, jak se ovšem stalo to, že se vůz dostal na vlek, ale nakonec nebyl odtažen pozadu, ale rozjel se po předu? Možná stí je mnoho. Třeba zoufalý řidič skočil na poslední chvíli za volant a automobil se rozhodl ze spárů odtahovky osvobodit.

Už to samo o sobě zní poměrně dost bláznivě, ale pokud se jedná o vyloženě racionální řešení, které někdo promyslel, pak je celá situace snad ještě šílenější. Nesmíme však zapomínat, že se jedná o Rusko, a to je země, kde je možné snad úplně vše. Je však jasné, že se toto video dostane do lednového výběru toho nejlepšího, co nám Putinova země nabídla. Protože jet na návěsu je skutečným husarským kouskem, který vyžaduje notnou dávku odvahy.

Autor: Jan Černý
zavřít reklamu