Ukradená Toyota bourala s ukradeným Buickem. Zatčeni byli nakonec všichni

Některé dny jsou pro policii extrémně nudným popojížděním po městských ulicích a řešení nudných přestupků. Pak jsou tu ale dny, během kterých může být extrémně život. Jeden takový za sebou mají policisté z města Newberg-Dundee ve státě Oregon.

Pondělky bývají náročné

Byl bylo to klasické pondělí, kdyby se jeden problémový obyvatel města nerozhodl pod vlivem omamných látek ukrást Buick a vydat se s ním na projížďku v ten moment do něj však narazila Toyota Land Cruiser a světe div se, ta byla také kradená. A to je teprve začátek.

Toyota nabourala tak, že celý vůz zůstal viset na střeše Buicku. To znamená, že jel řidič velice vysokou rychlostí. Měl k tomu důvodu. V ten moment totiž prchal před policejní hlídkou, se kterou se dal do honičky. V tomto případě tak policie vyřešila dva případy jedním šmahem. Tedy lépe řečeno, celý případ se tak nějak vyřešil sám před očima policistů.

Dvojité zatčení

27letý Randy Lee Cooper byl zatčen okamžitě na místě činu nejen za krádež Toyoty Land Cruiser, ale také za snahu utéct policii a také za způsobenou dopravní nehodu. Zkrátka smolný den pro tohoto padoucha.

Čtěte také: Ken Block to vzal pořádně vertikálně, což není snadné natáčet.

Překvapením bylo, že v Buicku seděla 25letá žena, která byla v rauši, takže si z celého nohy příliš mnoho neodnesla, až na pár modřin a škrábanců. I ona byla na místě zatčena za krádež a řízení pod vlivem omamných látek.

Město Newberg-Dundee neznáme, ale vsadíme se, že na místním policejním oddělení neměli tak dlouho života jako tento den, kdy na stanici přivedli oba účastníky nehody a na parkovišti přistály dva kradené, a ještě bourané vozy.

Autor: Jan Černý
zavřít reklamu