Autokamera je praktickým doplňkem určeným i na dlouhé cesty

Nikde se s ní neztratíte a pomůže vám v mnoha nepříjemných situacích. Přesně taková je základní charakteristika dnešních autokamer, které mohou uchovávat cenný záznam v případě dopravní nehody, ale také zachovat památku na cesty po Evropě během letní dovolené. Splní vše, co od nich očekáváte, snadno je propojíte i se smartphonem a nastavení je otázkou krátké chvilky. Menu je navíc v češtině, takže nebudete ztrácet čas v nejistotě a se slovníkem v dlaních.

Pestrá nabídka je dnes samozřejmostí

Vybírat můžete ze široké palety různých modelů, dnešní trh je totiž velmi zajímavý. Autokamera je také velmi malá a svými rozměry rozhodně nebude překážet řidiči ve výhledu. Jde o nenápadného společníka do vedlejší ulice, ale například také na služební cesty, za kterými vyrazíte i stovky kilometrů. Záznam se přenese do mobilu nebo tabletu, budete si jej moci kdykoliv přehrát. Pokud vašim potřebám nestačí standardní kapacita paměti, pak se nabízí možnost paměťové karty, která se postará o větší porci dat. Tipem pro náročnější řidiče může být kamera CEL-TEC K5 Triple, s níž budete dění v prostoru před autem snímat ve Full HD. Díky superkapacitoru vydrží mnohem delší dobu v akci a nárazový g-senzor se postará o ochranu nashromážděných dat, pokud dojde ke kolizi.

Stačí jen nainstalovat mobilní aplikaci

Jednoduché ovládání díky smartphonu, stačí pouze nastavit základní parametry. Wifi kamera do auta si poradí i s několikahodinovou cestou a nabídne výborný úhel záběru – 120 stupňů. To v praxi znamená, že budete mít přehled nejen o tom, co se dělo přímo na silnici, ale zaberete i chodník, případně okolní přírodu, pokud si vyjedete do venkovských oblastí. Spolupracovat bude i v zimních měsících a vadit nebudou ani srpnová vedra. Prohlédněte si aktuální nabídku na cel-tec.cz!

Autor: Martin Liška
ZAVŘÍT