Hledáte vůz pro celou rodinu? Kia Sportage je skvělým řešením!

Potřebuje vůz, který bude vyhovovat potřebám celé rodiny? Ráno odvézt děti do školy, poté skočit na nákup, a o víkendu třeba vyrazit na výlet? Kia Sportage je vůz, který je na toto jako stvořený!

Dostatek místa pro všechny

Důležitým faktorem při výběru rodinného vozu je jeho prostornost. Přecejen, rodina nějaké místo zabere a stejně tak pořádný nákup pro celou rodinu. Nová Kia Sportage ve svém provedení z roku 2022 nabízí uvnitř dostatek místa pro všechny a zároveň se může pyšnit velkým množstvím odkládacích ploch a další užitečných detailů jako ramínka na šaty, držáky na pití vpředu i vzadu. K tomu všemu pak přijdejte velký kufr o objemu 591 litrů a pochopíte, že v tomto voze nebudete mít problém místem.

AutoJeremiasova.cz

Bezpečnost především

Dalším důležitým bodem pro rodinný vůz je jeho bezpečnost. Kia Sportage je bytelný vůz s mnoha bezpečnostními technologii, které Vám pomohou zabránit srážce, ale také Vám pomohou ke klidné jízdě bez starostí. Najdete zde systémy jako autonomní nouzové brzdění, sledování mrtvého úhlu, adaptivní automat, ale také parkovacího asistenta, který Vám umožní dálkově vyjet z parkovacího místa, aby mohli všichni pohodlně nastoupit.

AutoJeremiasova.cz

Ekologie a design

Určitě se někdy dostanete do bodu, kdy se Vám dítko vrátí ze školy a začne Vám povídat o ekologii, jelikož to je ve školách oblíbené téma. S tím poté přijdou otázky ve stylu “A tati, třídíš odpad?” a “Mami, jak ty pomáháš planetě?”. Kia Sportage je vůz, který je šetrný k přírodě. Je v dostání ve verzích Mild hybrid a Plug-in hybrid, díky kterém mají vozy Kia Sportage výrazně nižší emise. 

Zatímto pro někoho zní “hybridní auto” jak z nějakého sci-fi fimu, Kia Sportage má také dost futuristický design, který děti na první pohled zaujme. Od běžných aut rozhodně vykukuje v davu, a tak se budou děti rády chlubit tím, jaké cool hybridní auto rodiče mají.

Zkrátka Kia Sportage je perfektní vůz pro celou rodinu, který ocení jak rodiče díky své praktičnosti, tak děti díky jeho pohodlí a designu. Pokud Vás tento článek zaujal, nebo máte další otázky, tak kontaktujte Auto Jeremiášova, autorizovaného prodejce vozů Kia.

AutoJeremiasova.cz

Autor: redakce CarsMag.cz
zavřít reklamu