Interiér nového Bronca je prostě neuvěřitelný

Ford představil svou nejnovější generaci modelu Bronco a vypadá to, že se trefil do černého. Automobil vypadá skvělé nejen co se svého exteriéru týče, ale skvělý je také jeho interiér.

Bronco je tu

Ford představil modernizovaný Bronco a také menší Bronco Sport. Na tento model lákal skutečně dlouho nejrůznějšími tajemnými obrázky, ale nyní se drsné SUV konečně ukázalo v celé své kráse. K dispozici je ve dvou i čtyřdveřovém provedení a může být poháněn dvojicí pohonných jednotek o objemu 2,3 či 2,6 litru.

Podle výběru se tak zákazníkům dostane buď 270 či 310 koňských sil a to už je pozvánka k opravdu velké zábavě. Tu ale zažijete i v momentě, kdy otevřete dveře tohoto vozu a nahlédnete do úžasného interiéru. Ten totiž nabízí řadu retrodetailů, off-road řešení a nejnovějších technologií od Fordu.

Foto: Ford

Retro je cool

Mezi ony retroodkazy patří například uspořádání knoflíků, které je stejné, jako v případě klasického předchůdce. Na něj odkazuje i velký nápis BRONCO vyražený v bočním panelu spolujezdce. Tým šel dokonce tak daleko, že si při navrhování nechal do studia dovézt 1. generaci Bronca a čerpal z něj inspiraci.

Čtěte také: Přestavba Fordu F-150 od Arctic Trucks. Bestie, která žere sníh.

Ford se zároveň ve velkém soustředil na rekonfigurovatelnost. Nejrůznější madla a další detaily lze odjímat a dávat na jinou pozici. Odjímat lze také celou střechu a také dveře. Zároveň je k výběru široká paleta barevných provedení. Ford však prozatím ukázal pouze dvě barevné varianty, a to retro hnědá s černými a žlutými detaily a pak bílá, s šedými a červenými detaily.

Foto: Ford

Zvládne projet cokoliv

K dispozici je řada moderních prvků. Zajímavostí je například technologie Goat, což je paleta všech jízdních režimů vozu. Dohromady jich je ve vozech pět počínaje režimem Normal, přes Eco, Sport, Slippery až po režim Sand. Verze vozu Badlands, Wildtrack a First Edition pak dostanou ještě režimy Mud a Rocks. Zajímavostí je, že vůz dostane i něco jako tempomat pro pro jízdu terénem.

Autor: Jan Černý
zavřít reklamu