Nejnechutnější auto se podařilo proměnit k nepoznání

Asi by se dalo říci, že každý z nás zná některé majitelé vozu, kteří ženou čistotu ve svém vozu do extrému. Někdo si svého miláčka na čtyřech kolech neustále opečovává, leští, a v naprosté čistotě udržuje i jeho interiér. Ostatním je v jeho voze zakázáno jíst a dost často dokonce i mrkat, jen aby na koberečky neupadl kus řasy.

A pak je tu druhá skupina extrémistů, kteří naopak na jakoukoliv čistotu ve voze zcela rezignují a jejich vůz pak připomíná malý dobytčák plný všeho možného.

To nejšpinavější auto na světě

Právě na takový automobil je hlavním hrdinou následujícího videa kanálu AutoShine, který se jak již z názvu napovídá, soustředí na měnění těch nejšpinavějších aut na světě, v naprosté voňavky a leštěnky.

Foto: Autoshine Cars

Posledním úlovkem tohoto kanálu se stal Ford Mondeo, který byl několik let v rukou psovoda, a tak v podstatě sloužil jako bouda pro jeho čtyřnohého mazlíčka, který mu dal pořádně zabrat. Všude se povalují kusy bláta, nejrůznější drobky a další nečistoty. Co je ovšem všudypřítomné jsou chlupy, které na površích vozu vytvářejí nepřekonatelnou krustu.

Nepřehlédněte: Když Ferrari sjede ze silnice a vydá se do australské buše.

Čistočistý interiér

Podobně jako exteriér byl silně znečištěný i interiér automobilu. A právě ten byl řešen jako první. Péče se dočkaly prahy, kola, karoserie. Po uspokojivém výsledku s vnějším vzhledem vozu přišel čas na interiér. A to, co se zde povedlo udělat je až neuvěřitelné.

Celý vůz byl vykydán se stejnou účinností jako Augiášovy chlévy. Koberce byly vyčištěny parou, vše vyšampónováno a vyblýskáno do absolutní nádhery. Jak moc bylo celé auto zaneřáděné asi nejlépe vystihuje ten fakt, že veškerá práce na jeho vyčištění zabrala 15 hodin času. A to už je zkrátka opravdu hodně, hodně čištění.

Autor: Jan Černý
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu